Joe Monster
Szukaj Pokaż menu
Witaj nieznajomy(a) zaloguj się lub dołącz do nas
…NIECODZIENNIK SATYRYCZNO-PROWOKUJĄCY
Artykuły tylko dla bojowników JM (+18)
Zobacz galerię
Kto jest online?
Niestety jesteś anonimowy/a!
Ale zawsze możesz się zarejestrować.

Gościmy obecnie 10897 osób, w tym 1915 rejestrowych bojowników walki z powagą.

Ostatnio dołączył do nas bojownik Gonia1994Historia o Krystynie, czyli jak alkohol niszczy człowieka
115 909  
552   128  
Ostatnio pojawił się artykuł o dzielnicy z dostępem do dopalaczy i życiu tamże. Tak mnie natchnęło, żeby jeszcze dorzucić do kociołka.

Wakacyjne raje Europy. 7 ciekawostek o Chorwacji
56 851  
259   55  
Chorwacja to jedno z tych pięknych miejsc, gdzie można pięty zamoczyć w ciepłym morzu, jednocześnie plecami opierając się o góry.


Wielopak Weekendowy DCCLXIII
47 629  
165   1  
Dzisiaj opowiem wam o Robinsonie, co na wyspie mieszkał, najlepszej motywacji do napadu na bank oraz o niecodziennej sytuacji na wschodnim froncie.

Zapomniane obrazy w połączeniu ze współczesną popkulturą
25 859  
115   13  
W sklepach charytatywnych pełno jest przedmiotów, które były komuś zbędne, a wśród niech znaleźć można sporo obrazów. Amerykański artysta Dave Pollot wykupuje takie okazy i dodaje do nich coś ekstra w postaci odniesień do szeroko pojętej popkultury, dzięki czemu przestają być nudne i zyskują drugie życie.
Sen działa uspokajająco i odprężająco, ale szef w mojej pracy chyba tego nie rozumie.
Dziewczyny z rosyjskich sieci społecznościowych XVI
79 529  
353   49  
Słowiańska krew.

#1.

Najbardziej przeciętna twarz świata
220 445  
476   47  
Na podstawie 190 000 zdjęć naukowcy z Chińskiej Akademii Nauk w Pekinie we współpracy z National Geographic stworzyli model twarzy, która jest w tej chwili najbardziej typową twarzą na świecie. Odważycie się sprawdzić?

Zrób sobie woskową pieczęć
166 271  
1275   33  
Prawdziwa szlachta wysyła listy opieczętowane swoim znakiem! To szyk, klasa i elegancja, która nadaje się nie tylko do listów z weselnymi zaproszeniami. Nie ma co narzekać, że "dzisiaj się tego nie da zrobić", da się i wymaga to zebrania zaledwie kilku rzeczy.

Kliknij i zobacz więcej!
Opis, dzięki któremu zwykły Saab przestał być zwykłym samochodem
157 649  
1221   36  
Ci, którzy sprzedają auta wiedzą - dobry bajer, to podstawa sukcesu. A co zrobić na aukcjach? Gdy zdanie nic nie stuka, nic nie puka już zwyczajnie wychodzi bokiem?

A jeszcze, gdy sprzedaje się auto, które nie należy do najpopularniejszych w kraju. Sprzedawca poniżej zrobił to po mistrzowsku.

15 przykładów zbrodni prawie doskonałej
102 643  
464   19  
Najwięksi eksperci twierdzą, że w dobie dzisiejszej technologii nie ma czegoś takiego jak "zbrodnia doskonała". Niewykrycie sprawcy to wina zbyt małych środków przeznaczonych na badanie sprawy, gapiostwo stróży prawa lub też zwykły przypadek. Tym ludziom praaawie się udało...

#1. Ojciec zamontował nowy dzwonek do drzwi z aparatem fotograficznym i czujnikiem ruchu. Prawie udało mi się przemycić piwo do pokoju. 5 minut później dostałem to zdjęcie...

7 prezydenckich ciekawostek o Białym Domu
71 397  
312   52  
Biały Dom w Waszyngtonie to jedna z najbardziej znanych budowli Stanów Zjednoczonych. Wzniesiony w 1800 roku pałac stanowi siedzibę prezydentów i (epi)centrum amerykańskiej polityki.


28-letnia Sonia nie depiluje się od roku. Reakcja jej faceta mówi wszystko
203 281  
117   328  
Oto najpopularniejsza Polka na świecie. Gdynianka Sonia Cytrowska zrobiła furorę w zagranicznych mediach, gdy postanowiła podzielić się z internautami swoimi... owłosionymi zdjęciami. Dokładnie rok temu kobieta postanowiła definitywnie pożegnać się z maszynką do golenia. Jaka była reakcja jej partnera?

Byłam ofiarą szkolnej przemocy
50 279  
308   214  
W technikum w ostatniej klasie dostaliśmy na języku polskim (jako przygotowanie do matury) do przeanalizowania tekst traktujący o tym, że jeśli ktoś był już raz ofiarą i ma do tego ogólne predyspozycje, to będzie nią całe życie i trudno mu będzie to zmienić. Wtedy jeszcze nie brałam tego tak poważnie jak dzisiaj... Uwaga, będzie długie i chaotyczne.


Restart świadomości: o czym opowiadają rysunki Virginii Mori
47 444  
101   33  
Virginia Mori to artystka rodem z Mediolanu, która uzyskała wykształcenie w dziedzinie projektowania i animacji. Dziewczyna tworzy swoje obrazy za pomocą tuszu, kredki lub zwykłego długopisu.

#1.

Kliknij i zobacz więcej!
Codzienne reakcje ukazane na obrazkach XVIII
48 512  
250   12  
W dzisiejszym odcinku m.in. wiza turystyczna, która utraciła ważność, całowanie podczas focha, jedzenie sałatki oraz setne urodziny.

#1. Kiedy zjarany staram się nie wyróżniać za bardzo i całkiem nieźle mi to wychodzi


Nadzwyczajne skarby muzeów świata LXV - diadem egipskiej arystokratki
38 478  
256   8  
Dziś m.in. bogato zdobiony róg z kości słoniowej, chińska figurka służąca do diagnozowania pacjentek oraz rzymska terakota ukazująca sceny w domu publicznym.
Ta Rosjanka to najbardziej męska kobieta świata. Seksowna?
79 459  
48   71  
Na pierwszy rzut oka można ją pomylić z dobrze zbudowanym mężczyzną. Nic bardziej mylnego. Osoba na zdjęciu to Anna Turaeva, rosyjska mistrzyni świata w trójboju siłowym. Zobaczcie jej zaskakujące zdjęcia.

Zapierające dech w piersiach widoki ze słynnego samolotu szpiegowskiego
47 584  
355   38  
SR-71 może być najszybszym samolotem odrzutowym na świecie, ale to U-2 pobijał rekordy najwyżej latających samolotów. Co prawda do granicy kosmosu się nie zbliżył, ale przekroczył pułap 20 000 m w locie poziomym. Te zdjęcia zawdzięczamy Rossowi Franquemontowi, pilotowi 1. dywizjonu rozpoznawczego z bazy Beale.

Niby najzwyklejsze kury, ale w obiektywie profesjonalnego fotografa wyglądają bardzo dostojnie
27 631  
141   42  
Efekty połączenia pasji do fotografowania i miłości do ptaków potrafią być zadziwiające. Matteo łączy te zainteresowania w formie sesji zdjęciowych... kur.

#1.

Niewidzialne giganty żyjące na ulicach tureckich miasteczek
21 617  
130   10  
Hakan Keleş jest architektem i ilustratorem z Turcji, w związku z pierwszym zajęciem fotografuje wiele ulic w miastach i miasteczkach, natomiast w związku z drugim zajęciem dorysowuje na nich postacie ogromnych ludzi. Tak narodziła się seria "Lilipuci", oczywiście nawiązująca do przygód Guliwera.

#1.

Rude jest piękne XIX
44 542  
360   31  
Zabawne żarciki o zardzewiałym dachu za 3... 2...

0

Z archiwów JM


Kącik zabijania czasu
Login
Najnowsze pliki z Szaffy
Krótkie dżołki
Sen działa uspokajająco i odprężająco, ale szef w mojej pracy chyba tego nie rozumie.
* * *
Ty nie jesteś głupia! Po prostu nie masz szczęścia w myśleniu.
* * *
Witaj po czterdziestce. Teraz nawet powietrze ma kalorie.
* * *
Jestem samotny. Pójdę dziś do Biedronki,bo prawdziwych przyjaciół poznaje się w biedzie.
* * *
Kiedy chodziłem do szkoły, to nie było w niej ochroniarzy. Z wszystkim spokojnie radziła sobie woźna z mokrą szmatą.
* * *
więcej »
dodaj kawałek »
Zakazane strony